Şirketimiz

“Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır,

bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız.”

Şirketimiz:

Grinsa Yapı Mimarlık LTD.ŞTİ.  kurucusu  Özdemir,  1989 ´dan bu yana  inşaat, dekorasyon, renovasyon ve taahhüt alanında çalışmış, edindiği tecrübelerle beraber 2010 yılında kendi firmasını kurmuş ve bu alanlarda daha geniş hizmetler vermeye başlamıştır.

 

Verdiği hizmetlerinin yanında yenilik arayışına girip, İtalyan firması olan Giorgio Graesan İstinto markası ile tanışmış, Ege bölgesine bu ürünü getirmek istemiştir. 2016 yılında İzmir yapı fuarında ürünün tanıtımını yapmış ve müşterilerine bu ürünün hizmetini vermeye başlamıştır.

 

Kuruluşundan bu yana şirketimiz oteller, benzin istasyonları, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofisler, alışveriş merkezleri, güzellik salonları ve kafeteryalar gibi birçok alanda ve ilgili projelerde mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olmakla birlikte firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir.

Şirketimiz yapmış olduğu projelerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutan bir kuruluştur. Kaliteyi, bir yaşam biçimi olarak benimsemiş ve işverenin isteklerine, işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir.

 

Mühendislikten asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri takip etmekte, bunları şantiye ve proje süreçlerinde uygulamaktayız. Grinsa Yapı Mimarlık olarak teknik becerilerimizi, meslek etiğiyle temellendirip, deneyim ve tecrübelerimizle yaratıcı, yerinde çözümler sunmayı şirket politikamız olarak görmekteyiz. Nitelikli personel (mesleki yeterlilik) istihdamı ile yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikten ödün vermeden çözüm projeleri sunan bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız. Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarız.

Kemal Doğulu 6

Misyonumuz:

“GRİNSA YAPI MİMARLIK olarak yaptığımız her projede, yenilikçi ve geliştirici çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.”

Vizyonumuz:

“Sektörde saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi ve talep gören,  sürdürülebilir kârlı büyüme sağlayan kaliteden ödün vermeyen bir firma olmaktır.”